Genel Müdür’den Selamlar, Her şeyden önce değerli ziyaretçilerimize UHDE  Mobilya’ya hoş geldiniz demek istiyorum. 

Uhde tanıtım yazısı

 

UHDE mobilya ve koltuk  modern, avandgard  mobilya ya dair hersey  bir firma olarak İnegöl’de kurulmuştur. Bugün ürettiğimiz ürünleri Türkiye’nin tüm illerine ulaştırıyor ve birçok farklı ülkeye de ihraç ediyor olmaktan dolayı gurur duyuyoruz.

UHDE Mobilya tasarımlarını tecrübeli ve dinamik kadrosunun özverili çalışmaları neticesinde, geleneksel mobilya ustalığını günümüzün modern teknolojisiyle çağımız insanının gereksinimlerini karşılayacak biçimde üreterek tüm değerli müşterilerimizin beğenisine sunmaktadır.

UHDE  Ailesi adına, ürünlerimizin üstün nitelikleri ve eşsiz tasarımları ile bugün Dünya’nın her yerinde beğeni kazanmış olmasından dolayı çok mutlu olduğumuzu söylemek istiyorum. Siz değerli müşterilerimizin

UHDE  Mobilya hakkında güzel düşünceler taşıyor olması ve bizimle çalışmaya başladıktan sonra özellikle Satış Sonrası Hizmetimiz ve Temiz İşçiliğimiz ile ilgili dile getiriyor olduğunuz memnuniyetiniz başta benim ve benimle beraber tüm çalışma arkadaşlarımın motivasyonunu artırmak suretiyle ileriye dönük daha güzel çalışmalar yapmak konusunda heveslendirmektedir. Dolayısıyla

UHDE  Mobilya Ailesinin bu başarısının en önemli kaynağı olan siz kıymetli müşterilerimize sonsuz teşekkürlerimizi sunmak benim için bir borçtur.

UHDE Mobilya’ya, tekrar  HOŞ GELDİNİZ.

SAYGILARIMLA